Postaráme sa o vašu bezpečnosť modernými kamerovými systémami

Ponúkame vám montáž a servis kamerových systémov na ochranu objektov, bytov, domov, firiem, skladov a iné. Zvýšte bezpečnosť svojho domu alebo bytu. Využite individuálne a profesionálne riešenia pre rozsiahle projekty. 

Inteligentné kamery

Dashboard - Ovládací panel

K analýze záznamu osôb alebo vozidiel stačí  jeden preklik na konzole. Cez rozhranie vášho prehliadača môžete vyhľadávať nielen podľa dátumu a času, ale aj na základe pohybu, alebo parametrov hľadaného subjektu (farba, výška, pohlavie a iné).

Okrem iného dokážete vytvoriť a zdieľať aj živý záznam či exportovať zaznamenané zábery vo formáte MP4 či JPEG a to z akéhokoľvek zariadenia (desktop, tablet alebo mobil na platforme iOS alebo Android).

Analýza osôb a tvárí

Funkcia People Analytics kombinuje princíp umelej inteligencie s moderným spracovaním videa. Vďaka tomu viete filtrovať  a kategorizovať ľudí podľa rôznych atribútov ako napríklad vzhľad, pohlavie, farba, oblečenie, vzrast alebo podľa zhody tváre.

Môžete dokonca využiť funkciu vyhľadávania na základe porovnávania tváre s fotografiou, ktorú samostatne nahráte do systému Verkada.

Analýza vozidiel a ŠPZ

Systém monitorujte všetky vozidlá a ich aktivitu aj počas živého záznamu. Automaticky odčítava evidenčné číslo a kategorizuje tak ŠPZ v samostatnej databáze.

Vozidlá tak dokážete dohľadať  nielen podľa dátumu a času, ale aj podľa farby, typu či továrenskej značky vozidla.

Zaujala vás naša ponuka? Dajte nám vedieť

Výhody, ktoré môžete s nami získať

BEZPLATNÁ OBHLIADKA

Poskytujeme komplexné riešenie bezpečnostných systémov. Pomôžeme Vám zabezpečiť firmu podľa platných noriem a legislatívy na základe udelených certifikátov a licencií.

EXKLUZÍVNE

PROFESIONÁLNE PORADENSTVO

Aj Váš dom môže byť inteligentný, vrátane kamerového systému, zabezpečovacej signalizácie či video vrátnika.

INŠTALÁCIA A SERVIS

Poskytujeme záručné aj pozáručné služby v oblasti ochrany a bezpečnosti – od zhodnotenia rizík, cez návrh a inštaláciu bezpečnostnej techniky až po jej servis.

Nainštalujte si Dahua DMSS aplikácu do svojho mobilu

Aplikácia MDSS je dostupná pre obe platformy iOS aj Android.

Mobilná aplikácia umožňuje vzdialené monitorovanie, prehrávanie videa, PUSH oznámenia a tiež aj inicializáciu zariadenia vrátane vzdialenej konfigurácie.

Možnosť pridať zariadenie typu IPC, NVR, XVR, VTO a iné.

Aplikácia podporuje systémy iOS 9.0 a Android 5.0 alebo novší a dá sa používať s 3G/4G/Wi-Fi.

Máme pre vás aj QR KÓDY

Stiahnute si appku z App Store
Stiahnite si appku z Google Play

Sídlo firmy a kontakt

Sociálne siete

ForTech s.r.o.

Prevádzka:
Varšavská 11
Bratislava
831 03

IČO: 52972038
DIČ: 2121261725
IČ DPH: SK2121261725